BUDEM STÁŤ AJ ZA VAMI, alebo nová výzva – voľby do zastupiteľstva BBSK

Prečo som sa rozhodol kandidovať a čo ponúkam svojim voličom.

Koniec augusta ma trochu potrápil, zaskakoval som za dovolenkujúcich kolegov v novej práci – mal na starosti celý aquapark a hotel, cez telefón a maily organizoval Nočný beh a koncert a do toho sa rozhodol, že za 7 dní skúsim vyzbierať 400 podpisov. Veľa som toho veru nenaspal. Podpisov sme nakoniec zohnali takmer tisíc, aj vďaka dobrým priateľom a rodičom, ktorí ma podporujú. Chcem sa im aj takto verejne poďakovať. Ďakujem aj všetkým, ktorí sa podpísali pod moju petíciu a umožnili mi ísť kandidovať ako nezávislému kandidátovi, keďže už nie som členom žiadnej politickej strany.

A prečo si myslím, že by som bol dobrým poslancom VÚC za okres Rimavská Sobota? Viac ako 4 roky som pracoval ako asistent predsedu a hovorca BBSK. Podrobne poznám chod úradu, všetkých zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK i celý kraj, osobne sa poznám s väčšinou poslancov VÚC a s desiatkami primátorov a starostov. V rokoch 2006-2011 som sa zúčastnil všetkých rokovaní krajského parlamentu a prešiel s vtedajším županom Milanom Murgašom väčšinu miest a dediniek nášho kraja. Môžete sa spoľahnúť, že viac o problémoch v kraji nevie takmer žiadny iný kandidát a ani drvivá väčšina kandidátov na župana. Na to, aby sa podarilo vylobovať pre náš región čo najviac, sú kontakty nevyhnutné. Buď ste iba jedným zo 49 poslancov, alebo ste poslancom, ktorý reálne vie vďaka svojim kontaktom aj niečo vybaviť. Verím, že sa tam za náš okres dostanú ľudia, ktorí dokážu urobiť viac, ako chodiť rečniť na dedinské oslavy a klásť vence.

Rozhodol som sa, že svoje rokmi budované kontakty v kraji a politike by som mohol skúsiť pretaviť nielen v prácu pre ľudí v Hnúšti, ale pre náš celý okres. Veď mám toľko kamarátov z Tisovca, Klenovca, Brezova, Bane, Hrachova, či Rimavske Soboty, ktorí mi hovoria – „príď urobiť niečo aj k nám – škoda, že aj my nemáme takého aktívneho poslanca“.

Ak sledujete moju prácu v Hnúšti, určite viete, že nie som sľubotechna, čo má reči len pred voľbami, ale že tvrdo maká celé 4 roky mandátu. A čo je ešte dôležitejšie, že nedovolím, aby politici robili z ľudí hlupákov, aby s nimi zametali. V Hnúšti nám chceli zatrhnúť hudobné koncerty, aktuálne krútim hlavou nad snahou zakázať budovanie psieho útulku v Rimavskej Sobote. Bohužiaľ obmedzenosť niektorých ľudí je nekonečná. Za ľudí, ktorí chcú zmeniť náš región k lepšiemu sa treba postaviť a ja to vždy rád urobím. A to bude aj heslo mojej kampane. Ak sa to podarí – BUDEM STÁŤ AJ ZA VAMI.

Komentáre sú uzavreté.