70 eur na podporu koncertu v Hnúšti

Za dva platy poslanca som zakúpil vstupenky na koncert v Hnúšti a venoval ich výhercom súťaže na Facebooku.

Dlhodobo pracujem na tom, aby bolo mesto Hnúšťa zaujímavé pre organizátorov veľkých podujatí. Preto som sa rozhodol podporiť koncert „Zlatý Slávyk in memoriam“, ktorý organizovala v Hnúšti agentúra Duna z Piešťan aj tým, že zakúpim 10 ks lístkov a rozdám ich prostredníctvom súťaže na Facebooku.

Koncert sa mohol uskutočniť vďaka tomu, že mesto Hnúšťa v minulosti vytvorilo dobré podmienky pre konanie koncertov. Na jar 2012 sme chceli organizovať v športovej hale koncert Desmodu. Museli sme urobiť niekoľko opatrení, investovať do pokrytia palubovky a nainštalovať nové elektrické zariadenia na potrebné napätie. Vtedy som argumentoval tým, že tieto veci sú nevyhnutné, ak chceme v budúcnosti pritiahnuť do športovej haly veľké podujatia. Som rád, že sa to vtedy podarilo vďaka dobrej práci správcu športovej haly a pomoci primátora mesta.

koncert1

Tak sa stalo, že keď nás oslovila agentúra Duna, boli sme okamžite pripravení reagovať a potvrdiť náš záujem o konanie podujatia, keďže sme sa na to pripravili už v minulosti. Ak by sme museli riešiť technické veci, nestihli by sme to a koncert by zrejme presunuli inde.

Vyše štvorhodinový koncert v Mestskej športovej hale v Hnúšti sa nakoniec vydaril a športová hala sa zaplnila tak, ako organizátor očakával. Verím, že agentúra Duna v Hnúšti v budúcnosti vďaka nášmu prístupu zorganizuje aj ďalšie podujatia.

zlaty-slavyk-11

Vyjadrite svoje myšlienky